PROROCYKATOLIK.pl
Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie, wszystko badajcie, a co szlachetne zachowujcie [I list św. Pawła do Tes 5,19-21]
"PAN BÓG NIE UCZYNI NICZEGO, JEŚLI WPIERW NIE OBJAWI SWEGO ZAMIARU SŁUGOM SWOIM, PROROKOM"[ księga. Amosa 3,7]
Kto przyjmuje proroka, jako proroka, nagrodę proroka otrzyma  Mt. 10,41
         PILNE !

 
Intronizacja

TŁUMACZENIE STRONY


 
 
Hosting


 
 

                       Podręczne wskazówki dotyczące naszej strony

 

- Drukowanie z plików pdf :
   Zalecamy pliki pdf pobierać bezpośrednio na swój komputer , a potem można drukować , ponieważ nie można ustawić odpowiednich właściwości drukowania  bezpośrednio z internetu.  
  Często na naszej stronie są umieszczone materiały które mają więcej niż jedną stronę, zalecamy wtedy drukować każdą kartkę obustronnie, np. str.1 i str.2 na jednej kartce, będzie to poważniej wyglądało i zaoszczędzimy na papierze, tym bardziej kiedy drukujemy materiały w formie książeczki.
   Nadmieniamy tą ważną sprawę ponieważ zdarza się że  drukowana jest tylko 1 strona danego tekstu, zapominając o tym że druga strona jest bardzo ważna aby ukazać całość przesłania danego  
 dzieła czy artykułu.

- Przeglądarka internetowa :
    Nasza strona najlepiej działa na Mozilla Firefox.
 
- Ułatwienie czytania naszej strony internetowej ( również dla niewidomych) :
   Postanowiliśmy urozmaicić i wzbogacić naszą stronę internetową o lektora - głos synchroniczny, dzięki temu wszyscy czytający naszą stronę będą mogli jeszcze dodatkowo usłyszeć przekazy, orędzia i materiały tam zamieszczone.
 
- Rozszerzenie naszej strony przez odnośnik "więcej" :
   Na naszej stronie internetowej są podstrony które są oznaczone obrazkami , z powodu braku miejsca dla tych obrazków na stronie startowej postanowiliśmy wstawić wyżej wymieniony odnośnik , należy go kliknąć aby wejść na dalsze ważne podstrony.
 
- Informacje o wtyczkach w przeglądarce :
  Najnowsza wersja przeglądarki firefox może się wydawać nie odtwarzać na naszej stronie  pliku mp3 , wtedy trzeba najechać kursorem na rysunek odtwarzacza na danej podstronie i kliknąć myszką i wtedy pokaże się informacja w lewym górnym rogu przeglądarki firefox o pozwolenie na działanie wtyczki , należy kliknąć " pozwól teraz " , jeżeli jest opcja " zapamiętaj " należy ją zaznaczyć aby zawsze działał odtwarzacz na danej stronie.
 
- Dodaliśmy trzy broszurki :
  Dodaliśmy na naszą stronę internetową trzy broszurki : "U źródeł Bożego Miłosierdzia" - orędzia Pana Jezusa do s. Zofii Grochowskiej - założycielki Legionu Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego oraz "W obronie Kościoła Świętego" cz.1 i cz.2 - o zagrożeniach Kościoła i jego obronie.
Więcej w samych broszurkach.
  Drukować te broszurki należy w orientacji poziomej, w opcjach drukarki (znacznik: więcej opcji) zaznaczyć i drukować najpierw strony parzyste a potem nieparzyste, wtedy wyjdzie książeczka. Jeżeli drukarka posiada możliwość drukowania obustronnego wtedy można pominąć opcję wybierania stron parzystych i nieparzystych.
- Będziemy zamieszczać z czasem nowe broszurki , najnowsza  "Pan Bóg oddziela Sacrum od profanum" jest już dostępna na naszej stronie w plikach do druku.
 


Prosimy o wsparcie modlitewne aby nasza strona rozwijała się nadal.
 
 
 
          Z wdzięcznością i pozdrowieniem dla wszystkich ludzi dobrej woli odwiedzających naszą stronę , szczęśliwego i błogosławionego roku A.D. 2024 
życzy redakcja strony internetowej prorocykatolik.pl : Jacek i Fabian