PROROCYKATOLIK.pl
Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie, wszystko badajcie, a co szlachetne zachowujcie [I list św. Pawła do Tes 5,19-21]
"PAN BÓG NIE UCZYNI NICZEGO, JEŚLI WPIERW NIE OBJAWI SWEGO ZAMIARU SŁUGOM SWOIM, PROROKOM"[ księga. Amosa 3,7]
Kto przyjmuje proroka, jako proroka, nagrodę proroka otrzyma  Mt. 10,41
         PILNE !

 
Intronizacja

TŁUMACZENIE STRONY


 
 
Hosting


 
 Zagrożenia człowieka
 

 
mp3
Apokalipsa ekonomiczna w 2012r.
 
Audycja z Radia Maryja, mec. Elżbieta Barys, 21. 10. 2010 r.  cz. 1
 
mp3
 
Apokalipsa ekonomiczna w 2012r.
 
Audycja z Radia Maryja, mec. Elżbieta Barys, 21. 10. 2010 r.  cz. 2
 
 
 
 
Zło jest w zabawkach dla dzieci oto przykład: koniki dla dziewczynek, a smoki dla chłopców.
Koniki są dziwne mają skrzydła i jeden róg między oczami, a smoki to strachy dla dzieci.
Jedno i drugie zapisane są w Piśmie Świętym.
Kochani rodzice zadbajcie o swoje pociechy i zainteresujcie się czym bawią się wasze dzieci.
Każda dusza jest delikatna wrażliwa tym bardziej dusza dziecka...
Te przykłady to tylko wstęp do całej listy zagrożeń dla dzieci, ale i dorosłych otaczających nas przez media tzw. środki masowego przekazu, w których znajdują się środki masowej demoralizacji: niektóre programy telewizyjne, gry komputerowe i inne.
 
 
 
kody konserwantów żywności
Technologia mikro chipu
Nie ma możliwości spłaty długu
Brońmy dzieci - artykuł o demoralizacji
Cukierki jak dopalacze? Groźne słodycze legalne

dzisiaj, 06:41 RZ / PAP

W niektórych sklepach w Polsce, także szkolnych, pojawiły się cukierki zawierające substancje psychoaktywne, alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna". Chodzi tu o kilka barwników, które powodują, że dzieci są pobudzone i rozkojarzone. Swoim działaniem słodycze przypominają zatem dopalacze. Okazuje się jednak, że zarówno policja jak i sanepid mają związane ręce i nie mogą interweniować.

Szkodliwe barwniki są całkowicie legalne, nie zostały bowiem wymienione w ustawowej tabeli substancji zakazanych. Cukierki zawierające takie "dopalacze" są w zgodzie z prawem sprzedawane np. w szkolnych sklepikach.

Problem nie kończy się zresztą na szkołach. Barwniki, które mają właściwości odurzające, to składniki słodyczy kupowanych również przez samych rodziców. Przedstawiciele Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie wzięli pod lupę żelki, lizaki i inne słodycze, które można kupić na terenie powiatu krakowskiego.

Analizie znakowania poddano 48 produktów. W 17 stwierdzono nieprawidłowości. Jedną z podstawowych był brak napisu "może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci" na opakowaniach słodyczy zawierających barwniki, które odurzają.

Pytanie jednak, kto przed kupieniem dziecku słodyczy czyta co jest napisane na opakowaniu? Zapewne znalazłoby się niewiele takich osób. By im to ułatwić "DGP" podaje nazwy barwników o właściwościach odurzających. Są to: E110 (żółcień pomarańczowa), E104 (żółcień chinolinowa), E122 (Azorubina/karmoizyna), E129 (Czerwień Allura), E102 (Tartrazyna) oraz E124 (Pąs 4R).
 


 
11 września 2001r. niewygodne fakty- lektor PL.
 
 
Rozmowy niedokończone: Globalizacja duchowości pogańskiej cz.I :